Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání má spoustu odlišných návodů !!!

Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!!!!

(Dominik, 13. 4. 2014 14:37)

Já si myslím že by se s tímto nemělo zahrávat, já sice nevěřím na duchy ale například to budete dělat a najednou se to na vás napojí a nenechá vás být a je !!! DOBRÉ SI VYBRAT OSOBU KTERÁ NEBYLA ZLÁ (NAPŘ: EMIL HÁCHA, VÁCLAV HAVEL, GUSTÁV HUSÁK) A NE HITLERA, STALINA, KIM-IR-SENA, HIMMLER ATD.) ;)

Re: !!!!!!

(Katarinka, 14. 4. 2014 22:48)

Tady to co tu píšeš nemá nic společnýho s vyvoláváním duchů prosim tě,že nevěříš na duchy je věc jedna a že se na tebe napojí a nenechá mě to být je věc druhá protože když ducha můžeš vyvolat tak ho zase můžeš odvolat..a taky nechápu proč bych si měla vybírat nějaký známý osobnosti,duchové se nevyvolávají ze srandy ale když potřebuješ např. s něčím důležitým poradit (takže toho koho vyvoláš bude pravděpodobně někdo zesnulý z tvé rodiny)..
Neber si to osobně jen jsem tě trošku opravila..=))

Shanim jakoukoliv literaturu esoterickeho typu

(Alishka, 10. 4. 2014 22:52)

Prosim vas,najde se nekdo,kdo by daroval knizky o esoterice? Diky. Tel.722 460 417.

Divné

(Anonym , 31. 3. 2014 22:55)

Nemůžu říct jestli na duchy věřím,ale už sem se setkala s hodně nepřirozenými věcmi...Například když jsem tenhle článek dočetla tak se vedle v pokoji(přesněji v ložnici) ozvalo jako kdyby se někdo rozvalil na posteli nevím jestli to bylo jen nějaká stará pružina nebo duch :D..Jsou dvě možnosti buď si je lidi před dávnými časy vymysleli protože si neuměli vysvětlit nějaké věci..např.právě duchy že se třeba průvanem zavřeli dveře.....a nebo je tu další možnost ti kteří je opravdu viděli nebo s nimi mluvili si myslí že opravdu existují...je to tvrzení proti tvrzení a i kdyby ste si udělali nějaký důkaz tak to taky klidně může být fake.....

(je to opravdu divný manuál na vyvolávání duchů :D)

Co z toho vyplívá?
Ti kteří je viděli(nebo mluvili s nimi) na ně věří a Ti kteří je neviděli nebo neměli sebemenší náznak na ně nevěří..
PS:Píšu sem jen svůj názor..Takže to můžete klidně ignorovat..

Mentalové

(J J, 25. 12. 2012 17:52)

Božínku,to co tady čtu je do nebe volající,si děláte pr...,bo co? To mi fakt hlava nebere,kolik vám všem tady je? 13-16 let? No katastrofa...jste cvoci,až potkáte ňákýho ducha tak se zeserete.....ale duchové co? No NEEXISTUJOU! Proberte se. Zdar. P.s. Jestli máte ňákej problem pište 728 059 676

Re: Mentalové

(Nadka, 25. 12. 2012 23:25)

Věřit je na prd.Musíme VĚDĚT.Nechala bych vás se vyspinkat jednu noc na naší 200let staré chaloupce.Nejeden takový nevěřící se tam po...My už jsme zvyklí.

Re: Re: Mentalové

(J J, 28. 12. 2012 16:55)

Hmmm,no né a co se mi stane,dam si s duchama čaj o páté,nebo me budou děsit v koupelně,polezou mi dosnu,budou mi premisťovat věci,nebo mě budou děsové strašit převlečeni v prostěradle?,ale no tak,všechno tohle je otazka psychiky...až na mě ňákej šáhne a řekne,bububu já jsem duch,tak budiš,pak uvěřim....

Re: Duch

(S.a.t, 7. 2. 2013 1:35)

Vy hovada co neverite na duchy tak nekomentujte tady ty vase blbosti hlavne ze je to vedecky dokazane matlaci pral bych vam kteri neveri aby jste vydeli na vlastni oci ducha ale tim ze by jste sli rovnou do blazince troubove ......!!!!

Re: Re: Duch

(Nikuli, 4. 4. 2013 15:53)

Já sice na duchy nevěřím ale zkušenosti s tím mám , a nepřeju vám zažít to co sem zažila já . Nevěříte na duchy ? Váš problém , ale jednou se budete divit , až vás zabijou . Mojí kámošku zabili a děkuju nepřeju to nikomu ani tomu největšímu nepříteli .

Re: Re: Re: Duch

(Gemma, 23. 7. 2013 19:34)

To nemohl být duch , ale jen démon, nebo tzv. hybrid..Ducj zabít nemůže..

Re: Re: Re: Duch

(zuzka, 28. 3. 2014 18:01)

tak poslouchej ze neveris na duchy jeto zli ja z duchy komunikuju uz 20 let sem zena media vidim tito stranky poprve a to co ctu tady co pisete o duchach zvedasemy zaludek z duchama neni zadna legrace sou zli a hodni uz sem mela poceni i z demonem a to bych neprala nikomu jeto nedavno cosem v okresu ceska lipa vihanela demona z jedni holcicky a toji je teprve 12 let a jeto tesky mohlasem umrit pomaham hodne lidem a sou spokojeni chodej keme hodne lidi za den abych jim pomohla ze snulima nebo z mrtvima taky sem si rikala ze uz pujdu do blazince a muselasemto vsechno prekonat jeto obcas desivi kord kdys du k soudu tak tam vidam mrtvi poveseni za krk provazem tak takovi veci nikdo nepiste onoseto taky seti nemusi povist zuzka media

Re: Re: Re: Mentalové

(věřim na duchy, 8. 8. 2013 15:47)

hele tak lezete na stranyku o duchach a takemnu kdyz na neverite a komentujete tady veci vasima kecama ktere nukoho nezajimaji?????????

Re: Mentalové

(kristýna, 28. 2. 2013 15:29)

ty debile exsistujou a jestli nevěříš tak di do prde.....

Re: Mentalové

(killer, 25. 3. 2013 11:31)

tak hele ty neverici site mam pro tebe takovy navrh skus jit nekdy v 00:00 ke hrbytovu a pak az tam budes jdi do kazdyho rohu a rekni duchu duchu dej mi facku pak di pred branu ps: pokud tam trda na ten hrbytov pudes jestli nemas strach tak tam bes a pri nejhorsim vem si sebou pliny jo aby ti to nevipadlo nohavici jestli je vas vic tak ste jeno sasci pocmarani co umi uplny hovno a na nic nevjerite ale jednou navas taky dojde rada a to si piste ze budete pikat

Re: Re: Mentalové

(:D, 21. 7. 2013 11:08)

Nauč se psát Česky :-) ...

Re: Mentalové

(liní, 28. 3. 2013 20:36)

Když si ho nevidel(a) tak se o to vůbec nezajímej jo

Re: Mentalové

(La Muerte, 11. 11. 2013 20:17)

tys jeste ducha nevidel co ? ver mi o nic neprichazis :,)

Re: Mentalové

(fdddd, 15. 2. 2014 13:40)

ty se taky prober!nepíse se náký ale nějaký...já jsem se taky setkal s duchem...a co jako...??pokud je tohle katastrofa tak to tady nečti!

Re: Mentalové

(petr, 25. 2. 2014 20:12)

NEVER TVUJ PROBLEM

Duchové

(Klára, 24. 1. 2014 18:07)

Nevím jestli vůbec duchové egzistují tak to chci zjistit.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA