Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání má spoustu odlišných návodů !!!

Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prosba

(monika, 28. 7. 2013 0:11)

TAJEMNO ME ZAJIMA PRED DVEMA ROKY MY UMREL TATA MAM VUCI NEMU VYCITKY CHTELA BYCH HO VYVOLAT A OMLUVIT SE ZE JSEM BYLA SPATNA DCERA ALE NEMAM TO S KYM PODNIKNOUT

Re: prosba

(Misvelc, 2. 8. 2013 18:25)

Odkud jsi?Mám stejný problém..Kdyžtak napiš na majklis@volny.cz

Re: prosba

(václav dočkalík, 23. 9. 2013 13:30)

odkud sy šel bych do toho

BOHUŠ

(dájanek mrtvý pochcánek-TYLKO, 18. 8. 2013 17:11)

mě se zjevil můj dědek Bohuš a řekl mi Co ty hovne? a já Nic...on Co ty prde? nic sem neříkal a on když mizel volal To su prdy, to su prdy....kolik to tak móže jet, kolik to tak móže jet? bylo to opravdu divné a jednou i moje mrtvá teta řekla Kde se tu můžu vychcat? vyčůrat? vymočit? a pak zmizela :( ještě teď mám z toho depresi

Re: BOHUŠ

(anetka herinková, 19. 9. 2013 14:35)

ahoj Bohuši ty asi kecáš proč by měli ,,mrtvý´´ chcát,čůrat? Ale jinak dobrý for :DDD a depresi cccc

bohumil

(dajánek mrtvý pochcánek-TYLKO, 18. 8. 2013 17:16)

dgrrjjttesddwwefggtrzsdqjáássseeem duch gzdddhhhhhhhhhhhh dsf
mě je tak blbě že nemám ani tužku

faaakt

(hanka, 10. 8. 2013 12:21)

Bydlely jsme v byte kde se stala vrazda nejake pani...moc si to nepamaruji ale mamka se venuje vykladani karet a vseho mozneho co k tomu patri..a rikala nam ze kdyz vykladala tak u vesaku vzdy na ni koukaly oci a videla v nich smutek...jednou se mi to taky stalo ze jsem sla v noci na wc a vzala jsem si sebou kocku a kdyz jsem zalehla tak zacal brutalne sustit v pokoji pytlik myslela jsem ze se poseru strachy...no a pak bezne se stavalo ze z niceho nic praslaly sklenicky a nebo se otevrel suplik a zacaly z nej padat pribory na zem...nikdy si to prej nedovolilo vlizt k matve do loznice..no a pak jednoho dne jsem se probudila a vsude byli svicky a mamka mi rekla ze ji odvolavala...slysela jsem ze kdyz nekdo umre tal se maj otevrit okna nebo dvere aby mohla duse odejit

zlomenina

(zajímavost, 30. 7. 2013 22:18)

muj kamarád vyvolával ducha a po týdnu si zlomil na 3 krát ruku
mohlo by to být tím

dobrá energie

(dvě holky, 30. 7. 2013 17:46)

Ahoj všichni. Dnes sme vyvolávali tu dobrou energii. Zkoušeli sme to dvakrát po sobě. A vždycky to vyšlo. Poprvé nám zničeho nic přinesli zmrzlinu a podruhé nic a najednou asi za 5 minut sem se začla divně chovat. Najednou sem se začala sama od sebe hýbat a prdět :DDD. Neděláme si legraci. Opravdu se to stalo. Byla to sranda. Zajímalo by nás, co se stalo vám ostatním, kdo to ještě zkoušeli. Prosím napište to sem. :)

poradte prosim

(chata, 11. 5. 2013 15:26)

V nasem dome o sobe zacal davat vedet duch(?). Jak pozname,jestli je "dobry"nebo "zly"? Jestli je treba jen vazany na misto a nema umysl ublizit,nevadil by nam...ale jak to poznat?

Re: poradte prosim

(Gemma, 23. 7. 2013 19:41)

Pozná se to jednoduše.. Evidentně ho už cítíš. Stoupni si sama na místo, kde ten duch podle tebe je. Hlavně nesmíš mít strach. Stoupni si tam. uklidni se a nastav před sebe ruku dlaní nahoru. A buď klidná. A řekni mu ať se tě dotkne tvé dlaně. Přikaž mu to odhodlaně. Pokud ucítíš teplo. je ta duše dobrá. Pokud chlad. je ta duše špatná. V tom případě vem sůl a vodu. V misce to smíchej a potři tím veškeré vchody a okna. podél rámů a futer. a začni se modlit.

hledam lasku pra kamošku

(Anička Banovčanová, 24. 6. 2013 11:56)

Ahoj jmenuji se Anička a potřebuju pro kamardku ktera ma 13 a chce kluka chceho mileho,vtipneho,hodnrho jmenuje se Natalka Rounova

pan domácí

(maky, 7. 6. 2013 21:22)

zrovna dnes se chystám po cca 15 letech vyvolávat ducha bývalého majitele domu, který jsme před 2 lety koupili....chodí mi kouřit do koupelny, občas ho vidím ve dveřích ložnice, rozsvěcuje mi světla....poslední dobou zesílil a začal vypouštět studnu a chodí kolem ní....chci aby mi pověděl co hledá....

Noutonice

(ZDEKL, 27. 5. 2013 1:11)

Kdo nevěří,doporučuji navštívit hřbitov po 21 hodině do 00 hodin v Noutonicích.Zažil jsem si tam své a od mých 33 let vím že něco je a zjistil jsem to i na kameře

Re: Noutonice

(elounek, 31. 5. 2013 20:43)

omg ja bych se asi p*****a naa hrbitov po 9 ? ale je videt ze se nebojjis!!!!!!!!!!:D

:D

(Bára, 18. 5. 2013 21:01)

Musím říct, že ať jsem vyvolala jakého koli ducha tak pokáždé odpověděl jediným tónem (jakým neřeknu, např jsem vyvolávala Michaela Jecksna, svého dědu, a ve starým kravíně, s kamarádkami, i člověka, který tam byl, před lety zabit jedním býkem.). Věřím na ně, ale nemyslím si že by ubližovali. I když, když jsme vyvolávali Ježíše, tak jsme všechny měly dost chudý vánoce, ale to nevadí :D ( nevěřím na něj, ale určitě s tím má něco společného). Rozhodně je to super, i když se poprvé bojíte, tak potom máte chuť vyvolávat dál.

??

(Dom , 7. 5. 2013 15:59)

Ahoj, zkoušela jsem vyvolat tu dobrou energii, tak uvidím ;) a jinak na duchy věřím.. a kdo ne... ja jim ten názor neberu, ale nechápu proč sem teda chodí!

o duchu kterého jsem ještě nikdy neviděla..!!!

(michala, 20. 4. 2013 12:02)

pane bože je to asi hrozné když spatříš ducha nevym jestly bych to někdy dokázala vyvolat něakého ducha možná to někdy s kamarády skusím..:(((((

Duchové

(Ondřej, 18. 4. 2013 18:00)

Duchové existují, ale nechápu když na ně nevěříte proč si o nich hledáte informace a díváte se jak je vyvolat. Vy jednou pochopíte :(

Cvoci

(Divá Bára, 28. 2. 2013 13:13)

Já se tady neuvěřitelně bavim,je to lepší než jakákoliv komedie,jste komedianti jak prase,buď máte bujnou fantazii,nebo jste úplně zhulený. Nevěřim tady vůbec ničemu a ani jednomu slovu o duchovy... Jedna rada prvo vás-hulte v malé míře a nemíchejte to s alkoholem!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »