Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání má spoustu odlišných návodů !!!

Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Chalupa

(MATY, 26. 4. 2014 14:07)

NECHTĚL BYCH !

vyvolávání bloody mary

(maty tomšíček, 22. 4. 2014 17:15)

Vejdi do koupelny určitě tam máš zrcadlo a pod ním umyvadlo tak se postav před zrcadlo a pust vodu 3xřekni Bloody Mary zabil(a) jsem tvoje dítě a ona se zjeví když ti nic neudělá tak ráno budeš mít poškrábaný obličej věř sám sem to ověřil!!!!!!!!!!!!!

JSTE BLÁZNI

(Vanesa, 22. 4. 2014 16:28)

Hele když člověk na ty duchy nevěří tak proč na týhle stránce je hmmmm?Tyvole to je jak u dementů je nás víc kdo na ně věří tak ať ty co sem lezou bezdůvodně tak do pr....ať nelezou na tyhle stránky ať se nese...mezi nás já bych takový lidi úplně roztrhla

!!!!!!

(Dominik, 13. 4. 2014 14:37)

Já si myslím že by se s tímto nemělo zahrávat, já sice nevěřím na duchy ale například to budete dělat a najednou se to na vás napojí a nenechá vás být a je !!! DOBRÉ SI VYBRAT OSOBU KTERÁ NEBYLA ZLÁ (NAPŘ: EMIL HÁCHA, VÁCLAV HAVEL, GUSTÁV HUSÁK) A NE HITLERA, STALINA, KIM-IR-SENA, HIMMLER ATD.) ;)

Re: !!!!!!

(Katarinka, 14. 4. 2014 22:48)

Tady to co tu píšeš nemá nic společnýho s vyvoláváním duchů prosim tě,že nevěříš na duchy je věc jedna a že se na tebe napojí a nenechá mě to být je věc druhá protože když ducha můžeš vyvolat tak ho zase můžeš odvolat..a taky nechápu proč bych si měla vybírat nějaký známý osobnosti,duchové se nevyvolávají ze srandy ale když potřebuješ např. s něčím důležitým poradit (takže toho koho vyvoláš bude pravděpodobně někdo zesnulý z tvé rodiny)..
Neber si to osobně jen jsem tě trošku opravila..=))

Shanim jakoukoliv literaturu esoterickeho typu

(Alishka, 10. 4. 2014 22:52)

Prosim vas,najde se nekdo,kdo by daroval knizky o esoterice? Diky. Tel.722 460 417.

Divné

(Anonym , 31. 3. 2014 22:55)

Nemůžu říct jestli na duchy věřím,ale už sem se setkala s hodně nepřirozenými věcmi...Například když jsem tenhle článek dočetla tak se vedle v pokoji(přesněji v ložnici) ozvalo jako kdyby se někdo rozvalil na posteli nevím jestli to bylo jen nějaká stará pružina nebo duch :D..Jsou dvě možnosti buď si je lidi před dávnými časy vymysleli protože si neuměli vysvětlit nějaké věci..např.právě duchy že se třeba průvanem zavřeli dveře.....a nebo je tu další možnost ti kteří je opravdu viděli nebo s nimi mluvili si myslí že opravdu existují...je to tvrzení proti tvrzení a i kdyby ste si udělali nějaký důkaz tak to taky klidně může být fake.....

(je to opravdu divný manuál na vyvolávání duchů :D)

Co z toho vyplívá?
Ti kteří je viděli(nebo mluvili s nimi) na ně věří a Ti kteří je neviděli nebo neměli sebemenší náznak na ně nevěří..
PS:Píšu sem jen svůj názor..Takže to můžete klidně ignorovat..

Duchové

(Klára, 24. 1. 2014 18:07)

Nevím jestli vůbec duchové egzistují tak to chci zjistit.

dobrá energie

(Lu cíí a Elíí, 3. 1. 2014 21:24)

Ahooj můžu se zeptat u té dobré energie má být tmaa? :)

pomoc!

(kevin, 12. 12. 2012 16:08)

Ahoj. Ja miluju duchy. Miluju je, jak zli tak hodny. Vsichni kamarady/ky beco zazily z duchama. A me je to velmi lito. Zkousel jsem asi 10 krat, rict do zrcadla 3 krat krvava mery. Porad nic! Co delam sakra blbe? Jdu do koupelny, zhasnu svetlo, je tam rajec tma, a reknu do zrcadla 3x krvava mery. Cekam asi 5 min. A stale nic! Prosim nakou vybornou radu.na vyvolavani duchy jenom ja sam! Dekuji moc. Kdyz tak odpovedi mi muzete napsat i na mobil: 601340845 budu velmi rad.

Re: pomoc!

(ffff, 23. 11. 2013 11:45)

tak si tam dej nejméně 3 svíčky ;))

:D odpověď

(Abby Wollná, 15. 12. 2013 20:06)

Na vyvolávání duchů jsi sám. Nemůžeš to zkoušet před zrcadlem mušíš si sednout do kruhu s kamadády(kamarádkama). Nejdřív, než začnete musíte si připravit pár vět o mrtvém a taky pár otázek na ducha jestli je zde(v místnosti)

dětství

(Emem, 5. 3. 2013 0:23)

V dětství jsem viděla nejednoho ducha. nebo nevím jak TO pojmenovat. měla jsem pokoj s rodičema a přes další pokoj mého bývalého pokoje máme halu, kde naši koukají na tv. vždy jsem chtěla mít otevřené dveře, abych měla větší klid když jsem usínala. když mi dveře zavřeli než jsem usnula, rychle jsem je utíkala otevřít a v rohu pokoje když jsem se podívala jsem pokaždé viděla dvě lvice a další šelmy které byly připraveny vystartovat. měla jsem vždy hrozný strach. jednou jsem mezi dveřmi viděla i zlé oči a občas i postavy když jsem se dívala do prostoru než jsem zavřela oči. tyto věci se mi zjevovali mezi mým 4 a 6 rokem. i když to zní jako nesmysl, je to tak, nebyl to žádný přelud. do dnes v našem baráku mám divný pocit a to už se blížím třiceti.

Re: dětství

(vlcek, 22. 3. 2013 15:45)

Mě se taky zjevovali postavi asi v 7 nebo 8.
A někdy se mi stalo, že jsem koukala na dvěře a oni se přivřeli
nebo stín který se pohyboval.

Re: dětství

(Nikol, 12. 8. 2013 18:59)

Věřím ti .. :) .. Děti a těhotné ženy jsou na toto citlivější

Re: dětství

(La Muerte, 11. 11. 2013 20:14)

Vitej v klubu az na to ze na mne startoval clovek. PS: duchy porad vidil ale hodny a vecinou na mne jenom par vterin koukaj prez stenu a pak zmizi, taky mam nevysvetlitelnej strach ze tmy a nepamatuju si moc dectvi

Re: dětství

(La Muerte, 11. 11. 2013 20:20)

respektive duch/prizrak ci co to bylo ve tvaru cloveka :,)

Potřebuju pomoct

(Nikola, 3. 7. 2013 17:54)

Když se ducha zeptám na jméno tak odpoví, ale vždy tam vloží písmeno O...A potom píše opakující se písmena př. Uiuiui...
Co to znamená? Děkuji za odpověď

Re: Potřebuju pomoct

(jirka kutílek , 26. 8. 2013 11:46)

ti věříš na duchy miluju tě já taky věřím na duchy

Re: Re: co ja vim co sem mam napsat :D

(La Muerte, 11. 11. 2013 20:11)

ja na duchy verim kdyz sem byl malej (neco kolem 6 let) tak sem videl ducha cloveka co se den predtim zabyl priblizne v tuhle hodinu. Nud to byl duch nebo sem videl nekoho v astralnim tele, kazdopadne kdyz se blizil sem se malem podelal. Zazitek nic moc obcas taky vydam neco jako svetla vychazejici ze steny pripominajici hlavy ale uz moc ne :)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »