Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání má spoustu odlišných návodů !!!

Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevěřím

(necromag, 20. 12. 2008 20:01)

nevěřím, protože jsem byl u toho, jak jsme vyvolali ducha živé holky, energii jsme pouštěli sami podvědomně, žádný duch to opravdu nebyl

haha

(nikdo, 30. 11. 2008 9:11)

no jo dobrí. já mám taky s duchama skušenosti,ale nevim co všichni máte s boženou němcovou tu vyvolává každej

Tohle bohužel hlavu a patu má

(Billie, 29. 11. 2008 22:54)

Ať si cokoliv kdokoliv myslíte, tyhle věci bohužel fungují a opravdu není radno to praktikovat jen tak z blbosti, abyste si poklábosili třeba se zmíněnou Božkou Němcovou. Otvíráte tím bránu do světa o kterém nemáte ani páru a neni nic hnusnějšího než když vám po bytě lítaj věci a neni nic hnusnějšího se pak celej život v noci klepat kdy se vzbudíte a kolem vás bude lítat nasranej duch.

Varovani

(Monika, 1. 10. 2008 22:28)

myslim si, ze tohle nema hlavu ani patu. Prijde mi to jako zesmesnovani tech co tu mezi nami nejsou. Tohle neni hra, a mate tu popsany velice nebezpecny postup!

no nevim

(verča, 31. 8. 2008 13:51)

tak teda nevim cemu mam verit, je to mozne nebo ne??Tot otazka...pokud jste to opravdu nekdo zkousel tak mi prosim napiste na mečjl,jak to dopadlo a jak se vam to podarilo...dekuji.

prdik

(mark , 29. 7. 2008 13:53)

stoji to za prd

život před a po životě

(leo, 27. 7. 2008 3:01)

byl jsem na vojně v letech\ \\\1988-1990/// a skušenosti s vyvolavanim "bohužel"mam.proto jestliže mate dotazy k tzv.černe magii-napište mi na leos-polasek/zavinac/centrum.cz-jinak bydlim na Praze vychod-česlice.Díky,rad podiskutuji na tohle tema...

Pakarny

(Lukas, 29. 6. 2008 14:00)

Pakarny 1.tridy

blebcci

(blbecek, 8. 6. 2008 12:08)

ste blbecci

BOZENU NEVYVOLAVAT!!!

(korezs, 31. 12. 2007 18:51)

vsude kde jsem cetl ruzné diskuze atd bylo uvedeno že duch bozeny nemcové se vyvolávat nemá že je to zlý duch... a pritom ho vsichni uvádějí jako přiklad... nechapu... koukám že tento článek neni výjimkou:( DECKA!!!BOZENU NEEEEEEEEEEEEE

Vyvolavani duchu

(Lukáš, 21. 10. 2007 16:33)

Napistemi tem nej tip jak vyvolat ducha jsem zacatecnik.email:i.john@seznam.cz dik predem

Vyvolavani duchu

(Lukáš, 21. 10. 2007 16:33)

Napistemi tem nej tip jak vyvolat ducha jsem zacatecnik.email:i.john@seznam.cz dik predem

Vyvolavani duchu

(Lukáš, 21. 10. 2007 16:33)

Napistemi tem nej tip jak vyvolat ducha jsem zacatecnik.email:i.john@seznam.cz dik predem

Vyvolavani duchu

(Lukáš, 21. 10. 2007 16:33)

Napistemi tem nej tip jak vyvolat ducha jsem zacatecnik.email:i.john@seznam.cz dik predem

Vyvolavani duchu

(Lukáš, 21. 10. 2007 16:33)

Napistemi tem nej tip jak vyvolat ducha jsem zacatecnik.email:i.john@seznam.cz dik predem

Je to možný.....

(Čarodějka, 7. 9. 2007 15:54)

Májm mnoho zkušeností a dokonce i stránky!!!!Mrkněte se na: http://charmed2813.blog.cz/ je tam toho mnohe víc.Já si myslim,že když tomu nevěříte,tak proč sem na ty stránky teda chodíte??????Ahojky a mrkni se!!!!!!Tvoje čarodějka!!!!

BLAZNI

(nagash, 11. 7. 2007 13:30)

jak muze byt nekdo takhle blbej to nechapu...tohle jsou pohadky pro maly decka a vy tomu verite??? vzpamatujte se a vratte se zpatky do reality. dejte si studenou sprchu a par facek a uz se konecne proberte!!!!!!! jsou to nesmysly!!!!

je to mozne?

(avril, 22. 6. 2007 17:33)

moc na to neverim ale kdyz chci vyvolavat tak se neco stane!!!!!!!!!!!!!!

Nesmysl !!!

(Laura, 19. 6. 2007 13:27)

Víš Wundy v čem je satanismus od LaVeye lepší něž křestanství? Má pravdu v tom, že nežijeme v krajích oplívajícím mlékem a strdím jak se popisuje v bibli! Není žádný důvod si myslet, že Ježíš K. by měl být synem boha, byl to prostě jen člověk který měl síly HEKA a měl KA, to je celá ta záhada! Lidé kteří žily tak, jak by neměli, budou po smrti jejich duše zatraceny a budou připoutána k zemi. Sebevražda není to nejhorší, někteří lidé ji pachaji proto, protože vědí, že je to osvobodí od jejich utrpení- když jim bůh nepomůže. Dřív, než začnou křestané kritizovat satanismus a ostatní náboženství, měli by se zamyslet nad svím náboženstvím a jeho minulost- ona není zrovna svatá. Bible je ta nejprolhanější a nesmyslná kniha co sem kdy četla. S těmi přihlouplými kázání z bible si můžeš jít žvanit někam jinám!!

Odkaz na pomoc

(Wundy, 18. 6. 2007 13:07)

Vyolávání duchů je podvod. Jak se píše v Bibli v Žalmu 114,verši 17: Mrtví nechválí už Hospodina, nikdo z těch, kdo sestupují v říši ticha; a v knize Kazatel 9,verši 5: Živí totiž vědí, že zemrou, mrtví nevědí zhola nic a nečeká je žádná odměna, jejich památka je zapomenuta.
Nejedná se tedy o žádné duchy zemřelých, ale o démony padlých andělů (viz. další verše v Bili) kteří zemřelé za živa doprovázeli a nyní je umí dokonale imitovat. Vyvolávání duchů se tudíž stává vstupní bránou k posedlosti. Žel mnoho lidí v tom nevidí souvislost a léčí se poté zcela zbytečně na psychiatrii. Pokud jste se tedy již stali objetí této praktiky a přinejmenším trpíte tím čemu se říká deprese, vyhledejte někoho z protestantké církve nejlépe letničního charakteru. Bez pomoci Vám hrozí to nejhorší, což je sebevražda. Ze zajetí démona Vás může zachránit jen Ježíš Kristus, který je mocnější.
P.S. krvavá máří je osoba, skrz kterou promlouvá démon. Předpokládám, že byste nechtěli být jako ta osoba.
Přečtěte si zde i o exorcismu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA